Školní triatlon – Stříbrný rybník 2026

Ve čtvrtek 18. června se naši žáci zúčastnili Školního triatlonu na Stříbrném rybníce v Hradci Králové. Všichni žáci za krásného počasí na trati bojovali v plavání, jízdě na kole a běhu. Ve velké konkurenci závodníků z celých Východních Čech získal Albert Martin krásné a zasloužené 3. místo a Kristýna Němcová obsadila ve své kategorii místo čtvrté. Ostatní žáci se ve svých kategoriích umístili také na velmi pěkných místech.

Všem dětem patří velké poděkování za vzornou reprezentaci naší školy a organizátorům za perfektně připravený závod. Už teď se těšíme na příští ročník!