McDonald’s Cup2024 – školní fotbalový turnaj

McDONALD´S CUP 2024 - KRAJSKÉ FOTBALOVÉ FINÁLE

Dne 21. května 2024 se naše škola zúčastnila krajského finále v McDonald´s Cupu v kategorii malotřídek. Turnaj se odehrál na Městském stadionu MFK Trutnov a zúčastnilo se ho 5 malotřídních škol z Královéhradeckého kraje a 3 malotřídky z kraje Libereckého.

V základní skupině jsme obsadili po dvou výhrách a jedné remíze 1. místo. Semifinále jsme dokázali vyhrát v poměru 6:1. Finálový zápas po základní hrací době skončil remízou 3:3, následovaly pokutové kopy, ve kterých jsme bohužel prohráli 5:6 a tím pádem obsadili krásné 2. místo.

Ceny hráčům předával bývalý fotbalový reprezentant, hráč FC Hradec Králové Václav Pilař, s kterým se děti měly možnost i vyfotit.

Naši žáci se na turnaj připravovali pod vedením Jakuba Novického, trenéra mládeže Fotbalové asociace ČR, kterému patří velké poděkování za jeho čas a fotbalovou přípravu s našimi žáky.

Dětem patří ohromná gratulace a velké díky za předvedené výkony a vzornou reprezentaci naší školy!!! MOC GRATULUJEME!!!!!

17.5.2024

ZŠ Praskačka🏫 Poslední trénink před odjezdem na krajské finále 25. ročníku McDonald’s Cupu do fotbalové arény MFK Trutnov 🚉 Pokora, odhodlanost, respekt, radost ze hry 💪🙆‍♂️

Citace a foto z: https://www.facebook.com/share/p/XUVnZv1sLgx4oQMA/

14.5.2024

Naši fotbalisté vyhráli 1. místo okresního kola McDonald´s Cupu!!!!!!!!!! Tím se probojovali do krajského kola v Trutnově.

Moc gratulujeme a držíme pěsti v dalším kole!