11.4.2023 Exkurze – Střední škola vizuální tvorby

V úterý 11. 4. jsme s našimi třeťáky, čtvrťáky a páťáky navštívili Střední školu vizuální tvorby v Jiráskových sadech v Hradci Králové. Paní Pavla Myslíková, paní učitelka z této školy a současně maminka našeho čtvrťáka, připravila se svými studenty pro naše děti krásné studijní a praktické dopoledne. O každého našeho žáka se postaral jeden středoškolák. Společnými silami v Programu Adobe Photoshop připravili autorskou grafiku na přebal vlastního sešitu. Titulka se pak vytiskla, zalaminovala a na speciálním stroji se dále slepil libovolně tlustý sešit. Děti si tvořily i grafický návrh na odznáčky, které si pak také vyrobily. Pro všechny děti byl připraven pracovní list, aby si zapamatovaly použité grafické pojmy a postupy a také názvy všech přístrojů potřebných k výrobě sešitu. Děti byly nadšené. Celá škola na nás moc příjemně zapůsobila. Moc děkujeme za krásně připravené pracovní dopoledne!

Pracovní listy

Graf.w (1)