Změna ve způsobu odhlašování obědů ve školní jídelně

Od 1.11.2016 je možné odhlašovat obědy pouze přes internet.
Jídlo na talalíři

Změna ve způsobu odhlašování obědů ve školní jídelně

Informace platí pouze pro školní jídelnu Praskačka – Jedná se o zkušební provoz (rádi bychom Vám zjednodušili starost s agendou stravování, pokud se systém osvědčí zavedeme jej pro obě jídelny)
Od 1.11.2016 je možné odhlašovat obědy pouze přes internet. Odhlašovat můžete do 12 hodin předchozího pracovního dne na adrese www.strava.cz . Přihlašovací jméno a heslo je variabilní číslo Vašeho dítěte, číslo naší jídelny je 10359. Odhlášení je nutné vždy potvrdit zeleným tlačítkem odeslat. Zůstatek na Vašem účtu bude většinou mínusový a to ze dvou důvodů:
1) peníze se připisují vždy až poslední den v měsíci
2) přihlášené obědy máte automaticky vždy na 6 týdnů
Berte proto prosím zůstatek spíše jako orientační.