Odběr novinek

Kalendář

Omluvenka škola

Školní časopis

Jídelníček Praskačka

Jídelníček Sedlice

 N Je značka pro nově publikované informace; Kliknutím na obrázek si můžete uložit událost do Google Kalendáře

 

Aktuality


 

Žádost o přijetí dítěte k základnímu vzdělávání
Заява про зарахування дитини до початкової школи

Žádost o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání
Заява про зарахування дитини до дошкільного навчального закладу

Zápis do první třídy - informace

Зарахування в перший клас - інформація

Zápis k předškolnímu vzdělávání - informace

Зарахування до дошкільної освіти - Інформація

 

 

2022 Škola v přírodě - ZŠ Praskačka N

Fotogalerie zde ...

...

2022 Sportovní den - ZŠ Praskačka N

Den dětí jsme společně oslavili sportem. Děti soutěžily v 5 disciplínách - hod míčkem na cíl, hod do dálky, přeskok přes švihadlo, skok z místa a běh na 60 m. Šestá, dobrovolná disciplína byl vytrvalostní běh, který jsme musely po 20 minutých ukončit. Děti by v sokolovně běhaly možná až do večera.
Odměnou jim byla zmrzlina z vozu, který za nimi přijel přímo do sokolovny.

Fotogalerie zde ...

...

Plán na měsíc červen 2022 - ZŠ Praskačka

Program činností a akcí pro měsíc červen 2022 zde ...

...

Perníková chaloupka - MŠ Praskačka
Výlet do Perníkové chaloupky se dětem moc líbil a fotky jsou důkazem, že jsme si to užili. Měli jsme možnost prohlédnout si kouzelný les a Perníkovou chaloupku. Děti od Ježibaby dostaly sladkou odměnu v podobě perníku. Dále jsme měli možnost navštívit místní peklo a sklouznout se přímo do pekla po čertí skluzavce. Dozvěděli jsme se jak vypadá nebíčko a Ježíškova pošta. Po prohlídce Perníkové chaloupky jsme se šli projít na Kunětickou horu.

Fotogalerie zde ...

...

Oslava svátku maminek v Klubíčku - MŠ Sedlice
Pozvali jsme maminky do školky, abychom s nimi společně oslavili jejich květnový svátek. Ve třídě nejdřív zazněly říkanky s písničkami a po té se všichni dali do společného tvoření. Ve třídě to vonělo dobrotami, které nám upekla školnice Irenka a panovala zde dobrá nálada. Však je to z fotografií znát, co říkáte?

Fotogalerie zde ...

...

Čarodějnický den - MŠ Sedlice
Náš čarodějnický den se povedl. Dopoledne jsme si zatancovali a užili spoustu legrace. A odpoledne? Odpoledne do školky přijel Adam s nekonečným počtem bicích nástrojů… (fotografie najdete v galerii pod názvem Adamovy bubny).

Fotogalerie zde ...

...

Adamovy bubny - MŠ Sedlice
Čarodějnický den pokračoval i v odpoledních hodinách. A bubnovali děti ze školky, jejich sourozenci, maminky i tatínkové. Zkrátka úplně všichni. Byli jsme jeden velký bubenický orchestr. A pak se kolem rozvinula vůně opečených špekáčků…

Fotogalerie zde ...

...

Žádost o omluvení absence žáka z vyučování - ZŠ Praskačka

Formát PDF (vytiskni-vyplň) zde, Formát DOCX (Word vyplň-vytiskni) zde ..., Formát DOCX (Word vytiskni-vyplň) zde ...

...

Prevence digitální propasti - ZŠ Praskačka
Cílem je zpřístupnění mobilních digitálních technologií pro znevýhodněné žáky a zabránění jejich digitálnímu vyloučení (tzv. digitální propasti). MŠMT s využitím Národního plánu obnovy poskytne školám finanční prostředky na mobilní digitální technologie pro vytvoření tzv. mobiliáře. Opatření je určeno pro základní školy, střední školy a konzervatoře. Záměrem je snížit nerovnosti mezi žáky v přístupu ke kvalitnímu vzdělání, které by byly způsobeny nedostatečným technickým vybavením – prevence digitální propasti.

...

Nové emailové adresy, rozdělovník - ZŠ Praskačka
Vážení uživatelé webových stránek, pedagogové, žáci, přátelé školy, instituce a společnosti,
Naše školské zařízení začalo v roce 2019 a 2020 využívat služeb Microsoft 365 Education. Díky tomu mohlo zajistit jak distanční výuku, tak větší komfort a bezpečnost v komunikaci žáků, pedagogů a ostatních pracovníků školského zařízení. Každý zaměstnanec školského zařízení a žáci základní školy od 3. třídy tak mají k dispozici svůj školní Microsoft účet i svojí školní emailovou adresu. Emailové adresy žáků slouží výhradně ke komunikaci uvnitř školského zařízení a k výuce, proto nebudou zveřejňovány. Emailové adresy zaměstnanců jsou již na webových stránkách školy.
S tímto souvisí i změna komunikačních adres navenek. Postupně se budou měnit emailové adresy jednotlivých součástí školského zařízení a postupně budou odbourávány komunikační kanály, které nějakým způsobem již nevyhovují. Budeme se snažit u jednotlivých součástí školského zařízení zajistit přechodné období tak, aby přechod byl plynulý a žádné zprávy se neztratily. Žádáme vás však o používání nových emailových adres co nejdříve po jejich zveřejnění. Přispějete tak k funkčnosti systému a většímu zabezpečení komunikace ... více zde
Děkujeme

 

Co nás čeká


ZŠ Praskačka

 


MŠ Praskačka

 


MŠ Sedlice
 


Družina