Úvod » Základní škola » Rozvrhy hodin

27. 08. 2021

 

Rozvrhy hodin na ročník 2020/2021

 

V ročníku 2020/2021 byly spojeny třetí třída a pátá třída v jednu. Rozvrhy jsou pro lepší přehled rozděleny.

 

První třída

  Tisk PDF

Třídní učitelka: Mgr. Martina Burdová

Prvouka : Lenka Petrušková

Anglický jazyk : Mgr. Adriana Gajová

Den Hodiny

1

7:45 - 8:30

2

8:40 - 9:25

3

9:45 - 10:30

4

10:40-11:25

5

11:35-12:20

6

12:30-13:15

7

13:25-14:10

8

Pondělí

Český jazyk Matematika Prvouka Hudební výchova  

 

 

 

Úterý

Matematika Český jazyk Český jazyk Tělesná výchova  

 

 

 

Středa

Matematika Český jazyk Český jazyk Výtvarná výchova  

 

 

 

Čtvrtek

Matematika Český jazyk Český jazyk Pracovní činnosti Prvouka

 

 

 

Pátek

Český jazyk Matematika Anglický jazyk Tělesná výchova  

 

 

 

 

Druhá třída

  Tisk PDF

Třídní učitelka: Mgr. Adriana Gajová

Hudební výchova, Prvouka : Mgr. Martina Burdová

Tělesná výchova : Mgr. Klára Feuermannová

Pracovní činnosti, Výtvarná výchova : Lenka Petrušková

     
Den Hodiny

1

7:45 - 8:30

2

8:40 - 9:25

3

9:45 - 10:30

4

10:40-11:25

5

11:35-12:20

6

12:30-13:15

7

13:25-14:10

8

Pondělí Český jazyk Matematika Hudební výchova Tělesná výchova Čtení

 

 

 

Úterý Matematika Český jazyk Pracovní činnosti Výtvarná výchova    

 

 

Středa Český jazyk Matematika Čtení Čtení Prvouka

 

 

 

Čtvrtek Matematika Český jazyk Čtení Tělesná výchova  

 

 

 

Pátek Český jazyk S Matematika G Prvouka Anglický jazyk  

 

 

 

 

Třetí třída

  Tisk PDF

Třídní učitelka: Mgr. Adriana Gajová

Hudební výchova, Prvouka : Mgr. Martina Burdová

Tělesná výchova : Mgr. Klára Feuermannová

Pracovní činnosti, Výtvarná výchova : Lenka Petrušková

  

Den Hodiny

1

7:45 - 8:30

2

8:40 - 9:25

3

9:45 - 10:30

4

10:40-11:25

5

11:35-12:20

6

12:30-13:15

7

13:25-14:10

8

Pondělí Český jazyk Matematika Hudební výchova Tělesná výchova Anglický jazyk    

 

Úterý Matematika Český jazyk Pracovní činnosti Výtvarná výchova Anglický jazyk    

 

Středa Český jazyk Matematika Anglický jazyk Čtení Prvouka    

 

Čtvrtek Matematika Český jazyk Čtení Tělesná výchova      

 

Pátek Český jazyk S Matematika G Prvouka Čtení      

 

 

Čtvrtá třída

  Tisk PDF

Třídní učitelka: Mgr. Klára Feuermannová

Čtení : Lenka Petrušková

Hudební výchova : Mgr. Martina Burdová

Den Hodiny

1

7:45 - 8:30

2

8:40 - 9:25

3

9:45 - 10:30

4

10:40-11:25

5

11:35-12:20

6

12:30-13:15

7

13:25-14:10

8

Pondělí Český jazyk Matematika Anglický jazyk Čtení Tělesná výchova Vlastivěda  

 

Úterý Matematika Český jazyk Přírodověda Pracovní činnosti Výtvarná výchova Výtvarná výchova  

 

Středa Český jazyk Matematika Hudební výchova Anglický jazyk Přírodověda    

 

Čtvrtek Vlastivěda Český jazyk Matematika Čtení Tělesná výchova    

 

Pátek Český jazyk S Matematika G Anglický jazyk Informační technologie      

 

 

Pátá třída

  Tisk PDF

Třídní učitelka: Mgr. Klára Feuermannová

Čtení : Lenka Petrušková

Hudební výchova : Mgr. Martina Burdová

 

Den Hodiny

1

7:45 - 8:30

2

8:40 - 9:25

3

9:45 - 10:30

4

10:40-11:25

5

11:35-12:20

6

12:30-13:15

7

13:25-14:10

8

Pondělí Český jazyk Matematika Anglický jazyk Čtení Tělesná výchova Vlastivěda    
Úterý Přírodověda Český jazyk Matematika Pracovní činnosti Výtvarná výchova Výtvarná výchova    
Středa Český jazyk Matematika Hudební výchova Anglický jazyk Přírodověda      
Čtvrtek Matematika Český jazyk Vlastivěda Čtení Tělesná výchova      
Pátek Český jazyk S Matematika G Anglický jazyk Informační technologie        

 

Asistence

  PDF pro tisk

 
Den Hodiny

1

7:45 - 8:30

2

8:40 - 9:25

3

9:45 - 10:30

4

10:40-11:25

5

11:35-12:20

6

12:30-13:15

7

13:25-14:10

8

Pondělí

               

Úterý

               

Středa

               

Čtvrtek

               

Pátek