Úvod » Projekty 2020/2021

24. 08. 2021

Projekty 2020/2021

Postcrossing
Postcrossing je projekt, jenž propojuje celý svět pomocí skutečné pošty tím, že vám umožní vyměňovat pohlednice s náhodnými uživateli z celého světa.

Odpověď škole

Odpověď Klárce 1  Odpověď Klárce 2

Pohled škole DE

2021/1 Německo

2021/1 USA 2021/1 Nizozemí
2021/1 Německo 2021/ Japonsko

Čtení pomáhá
Náš cíl je spojit potěšení ze čtení s radostí z pomoci druhým.
Projekt Čtení pomáhá rozdělí každý rok 10 milionů korun na dobročinné účely. O tom, kdo pomoc obdrží, rozhodnou dětští čtenáři. Každý školák, který se zapojí do projektu, získá po úspěšném vyplnění testu kredit padesát korun, který věnuje na jeden z nominovaných projektů.

Krabice od bot
Krabice od bot, největší česká sbírka dárků pro děti v nouzi.

Fotogalerie 2020

Certifikát Poděkování

Africké zvíře do každé rodiny
Dovolte nám, abychom Vám s velkou radostí a nadšením představili projekt zoologické zahrady Dvůr Králové nad Labem, do kterého by se naše škola, společně s Vámi a dětmi, velice ráda zapojila.
Jedná se o projekt s názvem „Africké zvíře do každé rodiny“ - adopce vybraného zvířete formou finančního daru. Finanční podpora trvá jeden rok, je jednorázová a proběhla by formou celoškolní sbírky.
Adoptivní rodiče nebo skupina pak dostanou unikátní certifikát se jménem či názvem skupiny/organizace a podle toho, kolik přispějí, získají i různé benefity.

Děti mají možnost hlasovat ve školních účtech v aplikaci Teams.

Rodiče mají možnost hlasovat po kliknutí na odkaz níže.

Informace školy

Hlasování rodiče Osvědčení o adopci