Odběr novinek

Kalendář

Archiv

Distanční výuka

Jídelníček Praskačka

Jídelníček Sedlice

 ֍ Je značka pro nově publikované informace

 

Aktuality


 

Projekt - Africké zvíře do každé rodiny - ZŠ Praskačka ֍
Dovolte nám, abychom Vám s velkou radostí a nadšením představili projekt zoologické zahrady Dvůr Králové nad Labem, do kterého by se naše škola, společně s Vámi a dětmi, velice ráda zapojila.
Jedná se o projekt s názvem „Africké zvíře do každé rodiny“ - adopce vybraného zvířete formou finančního daru. Finanční podpora trvá jeden rok, je jednorázová a proběhla by formou celoškolní sbírky.
Adoptivní rodiče nebo skupina pak dostanou unikátní certifikát se jménem či názvem skupiny/organizace a podle toho, kolik přispějí, získají i různé benefity.

Děti mají možnost hlasovat ve školních účtech v aplikaci Teams.

Rodiče mají možnost vajádřit souhlas nebo nesouhlas s projektem zde ...

...

Ježíšek ve školce - MŠ Praskačka ֍
Ve čtvrtek 17.12. nás navštívil Ježíšek. Celý den jsme si užívali vánoční atmosféru. Povidali jsme si o tradicích, rozkrojili jablíčka, abychom zjistili, jestli budeme další rok zdraví a šťastní. Poslouchali vánoční koledy. Ježíšek pro naše hodné děti nechal pod stromečkem krásné, kreativní a zajímavé dárky. Děti z nich měly obrovskou radost a celý den si hrály s novými hračkami. Moc děkujeme Ježíškovi a doufáme, že i příští rok nás navštíví.

Fotogalerie zde ...

...

Výuka na začátku roku 2021 - ZŠ Praskačka ֍

Vážení rodiče, rozhodnutím Vlády ČR dojde od 4.1.2021 opět k přechodu na distanční vzdělávání pro 3.,4. a 5. ročník. V co nejbližší době se Vám a Vašim dětem ozvou paní učitelky s podrobnými informacemi a rozvrhem distančního vzdělávání.
Obědy jsou pro tyto ročníky automaticky odhlášeny. Pokud máte zájem o stravování svých dětí, ozvěte se paní Marcele Štěrbové na tel.čísle 606 061 330.
Pro 1. a 2. ročník bude probíhat výuka prezenčně s opatřeními, na které jsme už zvyklí. (roušky, bez hodin hudební a tělesné výchovy) Děkuji za pochopení

Podrobné informace k výuce do 10.1.2021 zde ...

Na stránku Distanční výuka jsou stále přidávány nové informace.

Na druhé pololetí byly upraveny rozvrhy pro prezenční výuku. Můžete se s nimi již seznámit na webových stránkách (prozatím samozřejmě platí výše uvedené)

...

Projekty - ZŠ Praskačka

Máme novinky na stránce Projekty. Obdrželi jsme certifikát, poděkování i pohlednice. Podívejte se zde ...

...

Plán na měsíc leden 2021 - ZŠ Praskačka

Program činností a akcí pro měsíc leden 2021 zde ...

...

Doba adventní v naší školce - MŠ Sedlice

Vánoční dárek pro rodiče...

Videa zde :

Doba adventní, těšení se na Ježíška 1 Doba adventní, těšení se na Ježíška 2 Doba adventní, těšení se na Ježíška 3

...

Nové emailové adresy, rozdělovník - ZŠ Praskačka
Vážení uživatelé webových stránek, pedagogové, žáci, přátelé školy, instituce a společnosti,
Naše školské zařízení začalo v roce 2019 a 2020 využívat služeb Microsoft 365 Education. Díky tomu mohlo zajistit jak distanční výuku, tak větší komfort a bezpečnost v komunikaci žáků, pedagogů a ostatních pracovníků školského zařízení. Každý zaměstnanec školského zařízení a žáci základní školy od 3. třídy tak mají k dispozici svůj školní Microsoft účet i svojí školní emailovou adresu. Emailové adresy žáků slouží výhradně ke komunikaci uvnitř školského zařízení a k výuce, proto nebudou zveřejňovány. Emailové adresy zaměstnanců jsou již na webových stránkách školy.
S tímto souvisí i změna komunikačních adres navenek. Postupně se budou měnit emailové adresy jednotlivých součástí školského zařízení a postupně budou odbourávány komunikační kanály, které nějakým způsobem již nevyhovují. Budeme se snažit u jednotlivých součástí školského zařízení zajistit přechodné období tak, aby přechod byl plynulý a žádné zprávy se neztratily. Žádáme vás však o používání nových emailových adres co nejdříve po jejich zveřejnění. Přispějete tak k funkčnosti systému a většímu zabezpečení komunikace ... více zde

Děkujeme

 

Co nás čeká


ZŠ Praskačka

 

1. - 5.2.2021 Lyžařský kurz

Více zde ...

 


MŠ Praskačka

 


MŠ Sedlice