Odběr novinek

Kalendář

Archiv

Školní časopis

Jídelníček Praskačka

Jídelníček Sedlice

 ֍ Je značka pro nově publikované informace

 

Aktuality


 

29.6.2021 Rozloučení s páťáky - ZŠ Praskačka ֍
Žáci 5. ročníku se divadelním představením "Princezna na hrášku" rozloučili se svými spolužáky. Odpoledne představení zahráli i svým rodičům. Posezením u občerstvením tak ukončili jednu z etap svého života. Přejeme jim hodně štěstí.

Fotogalerie zde ...

...

30.6.2021 Výlet na zmrzlinu - ZŠ Praskačka ֍
Úterní dopoledne jsme s dětmi vyrazily na krátký pěší výlet na zmrzlinu do Lhoty pod Libčany. Čekalo na nás milé překvapení. Neznámý dárce předem zakoupil dětem velkou zmrzlinu a ještě zbylo na lízátko. Tímto bychom mu rády za tento dar poděkovaly.

Fotogalerie zde ...

...

Praskačský zpěváček 2021 - ZŠ Praskačka ֍
23.6. 2021 se uskutečnilo školní kolo Praskačského zpěváčka. Zorganizovali jsme jej ve velmi komorním duchu, hlavně kvůli žákům 5. třídy, kteří měli velkou chuť si ještě naposledy zasoutěžit.

Více zde ...

...

14. - 18.6.2021 Škola v přírodě - ZŠ Praskačka ֍

Ve dnech 14. – 18. 6. se uskutečnila dlouho očekávaná Škola v přírodě. Každoročně se koná na našem oblíbeném a krásném místě v Táboře J.A. Komenského v Bělči nad Orlicí. Nádherné okolí tábora, lesy, stezky, rybníky jsou důvodem, proč se tam stále vracíme. Zároveň jsme si „objednali luxusní slunečné počasí“, takže jsme pobývali 15 hodin v přírodě na čerstvém vzduchu.

Více zde ...

...

Arteterapie- Hradecký venkov - MŠ Praskačka ֍
Děti si společně s vílou Eliškou vyzkoušely, že nemusí u barev jenom sedět a malovat štětcem. Objevovaly nekonečné čarování s barvami. Zkusily si, jaké to je malovat válečkem, dříky, WC štětkou, kartáčkem od řasenky,houbičkou na nádobí a nechyběla ani izolepa. Děti si tvoření velmi užily což bylo vidět i na rukách dětí, které byly celé od barev.

Fotogalerie zde ...

...

Výlet do lesa v Libčanech - MŠ Sedlice
Toulky krásnou a voňavou přírodou, studánka, rybník, bahnité a různé jiné přírodní překážky, včelí úly, hra na hřišti a naše oblíbená svačina, to vše jsme na výletě zažili. Bylo sice velké teplo, ale bylo to moc fajn.

Fotogalerie zde ...

...

Školné v mateřských školách pro školní rok 2021 – 2022 - MŠ Sedlice, - MŠ Praskačka

Školné v mateřských školách zřizovaných obcí Praskačka pro školní rok 2020 – 2021 zde ...

...

Mezinárodní den dětí 2021 - MŠ Sedlice
1. června jsme my děti měly svátek. Co jsme dělaly? Hlavně sportovaly, trochu tancovaly a trochu mlsaly. Po obědě většina z nás usnula, potřebovaly jsme zase nabrat síly. Další den nás ještě čekalo jedno překvapení. Do školky přijelo auto s točenou zmrzlinou. Někteří měli zmrzlinu nejen za ušima, ale paní učitelky to nebyly :-).

Fotogalerie zde ...

...

Nové emailové adresy, rozdělovník - ZŠ Praskačka
Vážení uživatelé webových stránek, pedagogové, žáci, přátelé školy, instituce a společnosti,
Naše školské zařízení začalo v roce 2019 a 2020 využívat služeb Microsoft 365 Education. Díky tomu mohlo zajistit jak distanční výuku, tak větší komfort a bezpečnost v komunikaci žáků, pedagogů a ostatních pracovníků školského zařízení. Každý zaměstnanec školského zařízení a žáci základní školy od 3. třídy tak mají k dispozici svůj školní Microsoft účet i svojí školní emailovou adresu. Emailové adresy žáků slouží výhradně ke komunikaci uvnitř školského zařízení a k výuce, proto nebudou zveřejňovány. Emailové adresy zaměstnanců jsou již na webových stránkách školy.
S tímto souvisí i změna komunikačních adres navenek. Postupně se budou měnit emailové adresy jednotlivých součástí školského zařízení a postupně budou odbourávány komunikační kanály, které nějakým způsobem již nevyhovují. Budeme se snažit u jednotlivých součástí školského zařízení zajistit přechodné období tak, aby přechod byl plynulý a žádné zprávy se neztratily. Žádáme vás však o používání nových emailových adres co nejdříve po jejich zveřejnění. Přispějete tak k funkčnosti systému a většímu zabezpečení komunikace ... více zde

Děkujeme

 

Co nás čeká


ZŠ Praskačka

 


MŠ Praskačka

 


MŠ Sedlice
 


Družina