Úvod » Školka Sedlice » O Školce

18. 08. 2016

O školce

Naše mateřská škola Sedlice je odloučeným pracovištěm školského zařízení Základní škola a mateřská škola Praskačka. Úzce spolupracujeme s druhou mateřskou školou, která sídlí v Praskačce. S dětmi z mateřské školy v Praskačce společně jezdíme na školní výlety, učíme se plavat a vzájemně si vypomáháme v prázdninovém provozu.

Mateřská škola Sedlice prošla během školního roku 2015/2016 drobnou proměnou. Byla vybavena novým moderním nábytkem, na zahradě byl postaven nový domek na uskladnění venkovních hraček, terasa sloužící k odpočinku dětí, byl upraven terén zahrady, tak, aby byl plně využit na dětské aktivity.(prostor pro koloběžky, kopeček na sáňkování, sprcha na osvěžení...).Během letních prázdnin byla školka vymalována a stěny byly vyzdobeny krásnými obrázky s pohádkovými motivy. Mateřská škola se tak řadí mezi moderní zařízení, na které jsme právem pyšné.

Obecné informace

Provoz MŠ je od 6,30 do 16,30 hodin. Děti přivádějte do školky nejpozději do 8,00 hodin. Poté se MŠ z bezpečnostních důvodů zamyká.
Děti, které si vyzvedáváte po obědě, vyzvedněte nejpozději do 12,30 hodin.
Placení obědů (do 5. pracovního dne v měsíci) na účet, VS a číslo účtu na nástěnce, či u paní kuchařky. Školné na účet – uveden na nástěnce v šatně (předškoláci neplatí). Hotově se platí u učitelek příspěvek do rodičovského fondu Kč 450,- na školní rok a příspěvek na kulturní akce Kč 500,- /schváleno na rodičovské schůzce/. Oba příspěvky, prosíme, uhradit do konce října. V případě zájmu na některý z nabízených kroužků /viz. nástěnka v šatně/ se platí též hotově u učitelek.
Informace podají pracovnice MŠ.

Věci, které děti budou ve školce potřebovat

Oblečení do třídy a jiné na zahradu
• Pyžamo – „Broučci“ a „Skřítkové“
• Náhradní spodní oblečení (prosíme u všech dětí vč. spodního prádla a ponožek)
• Náhradní boty (holinky) a pláštěnku pro „mokrou variantu“
• Plastový kelímek na pití (nesmazatelně podepsaný)
• Bačkorky, které se nevyzouvají (pantofle a croksy jsou nevhodné)

Každé dítě má na botníku, v šatně a v koupelně své místo označené značkou (obrázkem).