Úvod » Aktuality školní rok 2018/2019

30. 10. 2018

 

Aktuality

Školní rok 2018/2019

 

 

25.10.2018 Dlabání strašidelných dýní
Tento týden se nesl v duchu halloweenských pohádek, výzdoby, povídek a strašidelných historek. Vyvrcholením byla družinová akce, která se koná každý rok, a to dlabání strašidelných dýní. Žáci si na tento týden mohli nosit dýně, které si následně předkreslili fixou a vydlabali. Tentokrát jsme celou akci přesunuli do školní jídelny, kde nám na pomoc přišla i paní ředitelka Adrianka a paní učitelka Evička ze školky. Po vydlabání dýní jsme dětem pomohli s vyřezáváním strašidelných obličejů. Poté si žáci utřeli dýní a donesli před školu. Sami se můžete přesvědčit, jak se jejich výtvory povedly.

Fotogalerie zde ...

 

4.10.2018 Družinová drakiáda

I tento rok jsme uspořádali ve školní družině pouštění draků. Na letošní drakiádě nám krásně svítilo sluníčko, i když moc nefoukalo. O to víc se však děti proběhly. I přes nepříznivé povětrnostní podmínky se dětem podařilo dostat draky do oblak. více zde ...

 

Vzdělávací projekt školní družiny  pro rok 2018/19

Vzdělávací projekt družiny pro školní rok 2018/19 zde...

 

Úklid zahrady

Nejmladší žáci z prvních a druhých tříd se nebojí žádné práce. Svoji šikovnost dokázali i při úklidu spadaných jablek na školní zahradě. Žáci byli rozděleni do dvou skupin. Jedna skupina pracovala s hráběmi a druhá s lopatou. Žáci s hráběmi pomáhali hrabat spadaná jablka na lopatu, se kterou už pracovala druhá skupinka. Vzájemnou spoluprácí dokázali žáci uklidit zahradu rychle, a tak se ještě našel čas na hraní.

Fotogalerie zde ...